מערכת לניהול משימות

CRM

Zebra

SMS

שמירת קשר עם לקוחות

ניהול לקוחות חכם מבוסס בראש ובראשונה על שמירת קשר רציף עם לקוחותיך ושליטה מלאה בהיסטוריית הטיפול בלקוח. על כן, הפעלנו במערכת הזברה CRM מודול שליחת הודעות SMS המאפשר שליחת הודעות ללקוחות באופן אישי או קבוצתי. כל הודעה הנשלחת במערכת מתועדת בהיסטוריית הלקוח וניתנת לשליפה מדוחות ייעודיים.

בפאנל הפעולות בכל כרטיס לקוח ובכל שדה טלפון סלולארי בכרטיסי המערכת תוכל למצוא קישור מהיר לשליחת הודעה ללקוח. לחיצה על הקישור מספקת תיבת דו שיח קצרה בה תוכל לכתוב את ההודעה ללקוח, לצרף קבצים ועוד. ההודעה תישלח לפרטי הטלפון הסלולארי שהוזנו בכרטיס הלקוח באופן מיידי ותישמר בהיסטוריית הלקוח לשימוש עתידי. מיד עם קבלת עדכון על סטאטוס שליחת ההודעה מספק הסלולאר הרלוונטי, המערכת מעדכנת את כרטיס הלקוח בסטאטוס השליחה. שימוש במודול מאפשר לך שליטה מלאה בשליחת הודעות וצפייה בהיסטוריית הלקוח מתוך כרטיס הלקוח ללא צורך בחיפוש בתיבת המייל האישית, בתוכנת שליחת הודעות הSMS וכו'.

הודעות קבוצתיות

מלבד הודעות אישיות, ניתן לשלוח באמצעות המערכת הודעות קבוצתיות. כמו בהודעות אישיות, כל הודעה קבוצתית וסטאטוס השליחה שלה עבור כל לקוח נשמרת בהיסטוריית כרטיסי קבוצת הלקוחות אליה נשלחה. שליחת ההודעות הקבוצתיות מתבצעת ישירות מתוך מחולל הדוחות במערכת כך שתוכל בכל זמן נתון להפיק דוח מפולח של לקוחות ע"פ פרמטרים שונים לבחירה. באמצעות מחולל הדוחות תוכל להגדיר עבור אילו לקוחות תרצה תשלוח את ההודעה (לקוחות בעיר מסויימת, בחתך גילאים מסויים או כל מאפיין אחר), לסנן באופן ידני את הלא רלוונטיים ולשלוח אליהם הודעה מותאמת ישירות ממסך מחולל הדוחות.

תבניות הודעה מותאמות אישית

בכדי למנוע בזבוז זמן מיותר בכתיבת הודעות דומות שוב ושוב ובכדי לאפשר תכנון ושליטה על תוכן ההודעות הנשלחות ללקוח, הפעלנו במערכת הזברה עורך תבניות הודעה המאפשר שמירת תוכן הודעות SMS מראש הניתנות לשימוש בכל שליחת הודעה ללקוח או לקבוצה. כאשר תרצה לשלוח הודעה תוכל לבחור האם ברצונך להשתמש בתבניות הודעה מוכנות שהגדרת מראש או ליצור הודעה חדשה. גם כאשר תבחר להשתמש בתבנית תוכל להוסיף, לשנות או למחוק טקסטים מתוך התבנית נקודתי עבור ההודעה הנוכחית.

שליחה מתוזמנת 

שילוב בין מודול המשימות ומודול ההודעות מאפשר שליחה מתוזמנת של הודעות ללקוח. באמצעות המערכת תוכל לשלוח ללקוח הודעה בתאריך ובשעה מוגדרים מראש. באמצעות משימות שליחת הודעה תוכל להגדיר איזו הודעה לשלוח, באיזה אופן ומתי לשלוח הודעה. מכיוון במערכת הזברה מופעלת על שרתי אייקום, אין צורך אפילו בהשארת המערכת או המחשב האישי מופעלים. הוראת השליחה תישמר בשרתי הזברה ותבוצע באופן עצמאי ללא צורך בהתערבות נוספת.

בואו נדבר

דילוג לתוכן